mgr rehab. Maciej Waś

Jest magistrem fizjoterapii, specjalistą w dziedzinie rehabilitacji sportowej jak i w chirurgii plastycznej. Absolwentem wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Do zaoferowania Państwu ma szereg czynności z danych dziedzin fizjoterapii. Jego priorytetem w pracy z Pacjentem jest budowanie szczerych i dobrych relacji oraz wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Posiada trzynastoletnie doświadczenie pracy z pacjentami w chirurgii plastycznej, z czego dziewięć ostatnich lat pracował u boku jednych z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych.

Jego praca polega na obsłudze innowacyjnych urządzeń takich jak: Ultraformer 3, Mira Dry, Lutronic CO2, Alma pixel CO2, Pico Discovery, Laser Enlighten3, Harmony iPixel erb, ipixel DyeVl, Pelleve, Zeltiq, Clattu, Venus Legacy, fala uderzeniowa, Endermologia Allianz LPG i szeregu innych.
Jest autorem wielu protokołów wykorzystywanych do szkoleń z zakresu obsługi innowacyjnych urządzeń medycznych, pionierem w tworzeniu schematów postępowania terapeutycznego z pacjentami przed i po zabiegach z poziomu chirurgii plastycznej.
Flagowym zabiegiem jest leczenie wiotkości skórnej z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer3 u kobiet po ciąży, osób po dużych redukcjach wagi czy u Pacjentów z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Po wielu doświadczeniach opracował indywidualny program przeprowadzania zabiegów zmniejszając do minimum ryzyko powikłań a zarazem osiągając spektakularne efekty przeprowadzanych terapii.
Jest fizjoterapeutą pragmatycznym, a do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, co w rezultacie końcowym daje pełen sukces i zadowolenie z obu stron.
Jest założycielem pierwszego w Polsce Centrum Rehabilitacji w Chirurgii Plastycznej lecząc powikłania po poszczegórnych czynnościach chirurgicznych.
W wolnym czasie potrafi namalować obraz jak i odrestaurować ikonę Polskiej motoryzacji. Uwielbia podróżować motocyklem w poszukiwaniu niepowtarzalnych przygód.

No posts were found for provided query parameters.