Dr n. med. Artur Sandelewski

Doktor Artur Sandelewski jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej na której w 2004 roku zdobył tytuł doktora nauk medycznych. Swoje doświadczenie budował u boku takich osobistości jak dr Akaki Tsilosani z Hair Transplantation Clinic Talizi w Tbilisi oraz dr Vinzenzo Gambino, dyrektora Hair Restoration Surgery San Raffaele University Hospital Milan.

Doktor specjalizuje się w operacjach z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się chirurgią odtwórczą włosów przeprowadzając zabiegi metodą FUE (pobieranie „unitów”), metodą FUT (pobieranie paska skóry z włosami) oraz metodą BHT (pobieranie „unitów” z brody, pach, klatki piersiowej). Dr Sandelewski przeprowadza też operacje modelowania ust, wypełniania zmarszczek i bruzd, usuwania znamion barwnikowych i zmian skórnych za pomocą lasera, liposukcję. Przeprowadza także zabiegi powiększania piersi, plastykę brzucha i powiek.

Ciągłe doskonalenie umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu specjalistycznych kursach w kraju i zagranicą pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. 

No posts were found for provided query parameters.