O

Klinice

O NAS

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ   O NASZEJ KLINICE

Duda & Ingves Clinic to nowoczesne centrum medyczne w Katowicach, które oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu implantologii i stomatologii estetycznej oraz prestiżowe zabiegi medycyny estetycznej. Naszą kadrę lekarską tworzą wyszkoleni, kompetentni fachowcy, specjalizujący się w usługach stomatologicznych takich jak: implantologia, stomatologia estetyczna, protetyka, endodoncja, periodontologia, ortodoncja i leczenie interdyscyplinarne oraz w zabiegach medycyny estetycznej w zakresie chirurgii piersi, korekcji nosa, liposukcji, plastyki brzucha, modelowania i medycyny estetycznej twarzy, chirurgii intymnej, stylizacji pośladków, stylizacji nóg oraz medycyny estetycznej dla mężczyzn.

01

10 specjalizacji

02

8 specjalizacji

03

ponad 1000 klientów

Nasi Specjaliści

Kim jesteśmy?

_MZK4185
IMPLANTOLOGIA
thumb_kategoria2_o_klinice
KOREKCJA NOSA
foto_9_galeria
KOREKCJA BIUSTU
foto_13_3_metamorfozy
METAMORFOZY
_MZK4227
GALERIA

Jak pracujemy?

Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Duda&Ingves Clinic przyjmuje Pacjentów w uzasadnionych przypadkach: ból zębów, konieczność naprawy uzupełnienia protetycznego, stany zapalne i bólowe w obrębie jamy ustnej i twarzy lub inne stany patologiczne lub nagłe . Jesteśmy przygotowani do pracy w nowych warunkach - spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa epidemiologicznego według zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Sanepidu.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo zmieniliśmy m. in. procedury pracy i funkcjonowania obiektu. Z uwagi na obowiązek zachowania dystansu, we wnętrzu Duda&Ingves Clinic wydzieliliśmy odpowiednie strefy a nasz personel zaopatrzony jest w kompletny sprzęt, kombinezony, maski ffp3, przyłbice i wszelkie produkty zabezpieczające.

Mariusz Duda i Christoffer Ingves wraz z zespołem

Poznaj nas Duda & Ingves Clinic

Jesteś
gotowy
na nowy wymiar piękna?

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.