Nigdy nie można być gotowym na pożegnanie… z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 8 listopada w tragicznym wypadku zginął nasz profesor, założyciel Kliniki, Mariusz Duda.

Jego niespodziewane odejście pozostawiło w wielu sercach pustkę, której nie sposób wypełnić.

Nie znaliśmy drugiego tak energicznego i optymistycznie nastawionego do świata człowieka, z mnóstwem fantastycznych pomysłów, które śmiało i odważnie wdrażał w życie. Profesor był wizjonerem, dla którego nie było przeszkód nie do pokonania. Pasjonował go jego zawód, pracował bardzo intensywnie, ale też intensywnie czerpał z życia to, co uważał za najlepsze. Kochał sztukę, muzykę, modę, interesował się motoryzacją. Swoją olbrzymią wiedzą dzielił się ze studentami i lekarzami. Był tym, którego śmiało można nazwać lekarzem i nauczycielem z powołania. Właśnie tak zapamiętamy Doktora: jako osobę zawsze uśmiechniętą, która przekazywała swoją wiedzę innym i dążyła do spełnienia marzeń, pokazując, że wszystko jest możliwe.

Doktor poprzez liczne dokonania na stałe zaznaczył swoje miejsce w implantologii i chirurgii stomatologicznej, dlatego wierzymy, że pamięć o nim nie zginie.

Ze swojej strony obiecujemy zrobić wszystko, aby nie zaprzepaścić tego, czego nas Doktor nauczył. Łączymy się w smutku z Rodziną oraz Najbliższymi śp. Mariusza Dudy. Spoczywaj w pokoju, Profesorze.

No posts were found for provided query parameters.