Badanie Bego

Badanie Bego – Formularz

Rekrutacja do badania naukowego – implanty stomatologiczne

Prospektywne badanie obejmujące obserwację tkanek twardych i tkanek miękkich okołowszczepowych w 5 letnim okresie od założenia implantów Bego Semados w celu oceny parametrów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem wszczepów.

„Formularz kontaktowy – badanie Bego” służy do zgłoszenia się do uczestnictwa w badaniu. Po otrzymaniu przez Duda & Ingves Clinic wypełnionego formularza zostaną Państwo poinformowani przez Klinikę drogą mailową lub telefoniczną o dalszych działaniach, w niektórych przypadkach wyślemy do Państwa również specjalny ekspander, który pozwoli na wygodne, samodzielne wykonanie zdjęć diagnostycznych w warunkach domowych. Kolejne etapy to badanie w Klinice, kwalifikacja właściwa, decyzja o włączeniu do badania i ewentualne leczenie.

Krok 1

Przesłanie „Formularza kontaktowego – badanie Bego”

Krok 2

Ewentualna samodzielna diagnostyka

Krok 3

Diagnostyka w Klinice

Krok 4

Decyzja o włączeniu do badania

Krok 5

Leczenie

  Dane kontaktowe

  Ocena własna potrzeb leczenia implantologicznego

  Potrzebuję

  Jestem zainteresowany/a bezpłatnym założeniem 1 do 4 implantów w ramach powyższego badania. Zapoznałem/am się z „Informacją o badaniu Bego

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Duda Clinic Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowice ul. Kołodzieja 8. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) w formie wiadomości tekstowej sms na podany numer telefonu na temat usług oferowanych przez Duda Clinic Sp. z o.o. Sp. K. Katowice ul. Kołodzieja 8 Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  No posts were found for provided query parameters.